Bandelettes® Blog

co sluší plnoštíhlým

Co sluší plnoštíhlým? 7 tipů, jak zazářit!

My, majitelky plnějších tvarů, to v obchodě nemáme úplně tak jednoduché. To ale rozhodně neznamená, že by měl náš šatník překypovat nudou a fádností! Stačí vědět, co sluší plnoštíhlé postavě, a můžeme zářit při každé příležitosti. Máme pro vás sedm osvědčených tipů.

Přečíst »
Koupel

Jak léčit odřená stehna

Odřená vnitřní strana stehen trápí ženy i muže všech typů postav. Patříte mezi ně i vy? Pak pro vás máme užitečné rady, jak odřená stehna co nejrychleji vyléčit, zabránit rozvoji infekce a vzniku jizev.

Přečíst »
Odřená stehna při běhu
Running

Odřená stehna při běhu: jak jim předcházet?

Mezi sportovci se o tom moc nemluví, řeší to ale řada z nich. Řeč je o odřených stehnech. Vypadá to sice jako banalita, při běhání delších vzdáleností ale odřeniny způsobují nepříjemnou bolest. Trénink nebo závod tak snadno promění v čiré utrpení.

Přečíst »
Co dělat s odřenými stehny?

6 tipů jak v létě na odřená stehna

Slunce ve tváři, dlouhé večerní procházky, rozevláté šaty, koktejly, pikniky… Je tolik věcí, na které se v létě těšíme. Spousta z nás už ale dopředu počítá i s jednou nepříjemností. A tou jsou odřená a opruzená stehna. Právě kombinace parného počasí a letních šatů nám může zadělat na bolestivý problém, který se hlásí o pozornost doslova při každém kroku.

Přečíst »
Módní plus size tipy 2021
móda

Top 7 módních plus size trendů léta 2021

V poslední době se módní svět vrací k tvarům normálních žen a stále častěji se na stránkách časopisů objevují plus size modelky v trendy outfitech. Dokazují nejen, že ženské tělo je krásně v každé konfekční velikosti, ale také to, jak moc i baculkám sluší moderní střihy, vzory a barvy. A co si pro dámy s velikostí XXL připravilo léto 2021? Pojďme se podívat na módní plus size trendy 2021.

Přečíst »
Přehrát video

Průvodce výběrem velikosti

Aby bandaletky perfektně padly, změřte obvod vašeho stehna v nejširším bodě pomocí krejčovského metru. Poté zjistěte svou velikost:

A: 53-58 cm

B: 58-63 cm

C: 63-68 cm

D: 68-73 cm

E: 73-78 cm

F: 78-81 cm

Na co myslet?

  • Stehna měřte vestoje v jejich nejširším bodě, a to na holé kůži.
  • Pro co nejpřesnější měření použijte krejčovský metr. Pokud ho nemáte, pomozte si provázkem a jeho délku změřte pravítkem.
  • Metr na kůži přiložte tak, aby nebyl příliš volný ani těsný.
  • Pokud je vaše naměřená hodnota na pomezí dvou velikostí, zvolte tu menší.